REALITA

10. února 2013 v 20:06 | weruuna |  Témata týdne.
REALITA
Realita může zničit sen, tak proč nemůže sen zničit realitu?
Ve svých snech přemýšlíme i o věcech které se nikdy nestanou, ale jak se říká "
Sny jsou jediné, co nám nikdo nevezme, tak sni".
Sny jsou krásné, už proto, že v nich může být všechno nemožné podle nás, ale realita je něco, v čem žijeme a žít ještě budem.
Realita je krutá a každý to pozná až to nastane!
Každý z nás se s realitou dokáže vypořádat jinak, protože každý žijeme zcela odlišně. Říká se, že se člověk učí celý svůj život. A vlastně je to i pravda. Uděláš chybu a většinou se z toho ponaučíš a bude ti to líto. Většině z nás, se už určitě povedlo, nebo alespoň mě ano. Měla jsem strašně dobrý kámoše a nějak jsem si zvykla být s nimi každý den. Jenže o nějaký čas později jsem na ně neměla čas, začala jsem se bvavit s jinýma lidma a na ně jsem už neměla čas. Psali mi ať jdu ven, vždycky jsem si něco vymyslela abych se jich zbavila a mohla být s těma se kterýma jsem chtěla být. No a za nějakou dobu si i oni za mě našli tak trochu 'náhradu', jelikož jsem měla jiný kámoše. No a když jsem si všechno uvědomila bylo už pozdě, chtěla jsem aby vše bylo jako dřív ale na mě už neměli čas oni jelikož měli novou 'partičku', bylo mi to strašně líto, protože jsem si za to všechno mohla sama. Ale o nějaký čas později jsem se s tím nějak smířila, tak jak to je. Ale teď se nějak vrací vše do starých dobrých kolejí, tak doufám, že to tak už zůstane, všechno jsme si vyříkali a jsem za to strašně moc ráda, každý si snad zaslouží druhou šanci ne?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Valérie Svačinková Valérie Svačinková | Web | 10. února 2013 v 21:59 | Reagovat

MILUJU JUSTINA! A mimochodem, hezky píšeš:)
www.veritjenasosud.blog.cz

2 Grujorin Grujorin | E-mail | Web | 11. února 2013 v 12:11 | Reagovat

Realita kterou vidíš a vnímáš je realita ve které žiješ. Takže proč by sen nemohl zničit realitu pokud se ti vyplní? Pokud by se sen nevyplnil, tak by se děla úplně jiná realita, takže logicky při jeho naplnění se dočasná realita ničí. Z druhé strany to že realita ničí sny, to souhlasit nemůžu, protože jak jsi sama psala, sen, který je nevyplněný je věčný, tudíž ho nemůže nic ovlivnit dokud se nevyplní.. takže ani realita ho nemůže zničit. I když přijdu o nohy a budu snít o tom že budu létat, tak mohu dál snít o tom že budu někdy létat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama