Srpen 2012

1. Úvod

11. srpna 2012 v 20:24 | weruuna |  Můj život v příběhu. My diary.
Tak na začátek. Jmenuji se Veronika, mám 14 let a bydlím v Česku v takovým nezajímavým městě jménem Pardubice, ale se svou "sestrou" Terkou se budem stěhovat do Anglie, respektive, jedeme se osamostatnit. :D Ptáte se proč? Je to náš dlouhodobý sen tam žít. Já už jako 8 letá jsem chtěla znát co nejvíc nečeských lidí, být daleko od Pardubic převézt se v dvoupatrovém autobuse. Do teď sním, že v té Anglii budu. Mám sice 14 let, věci se ještě můžou změnit ale přesto v to doufám. Taky jsem ještě neměla možnost zažít, co je to opravdová láska. Já vím, je to trochu divné, když v dnešní době mají kluka už i 11ti leté holky. I když se kolem mě motalo už dost kluků, vždy jsem je odmítala. Nevím, prostě jsem chtěla někoho, kdo mě bude brát takovou, jaká jsem, bude mi rozumět a bude mě mít upřímně rád. No a takového se mi ještě nepodařilo najít, asi jsem moc náročná. Ale dost o mně. Chtěla bych psát i o Terce. Je to normální holka jako každá jiné, ale přece jen je v něčem jiná. Ale pro mě znamená hrozně moc. Má dlouhé blond vlasy, úžasné modré oči a je hubené postavy, kterou by jí záviděla snad každá modelka. Vlastně ona je moje sestřenice ale já ji beru ji jako svou sestru, ve všem si rozumíme a mám s ní hrozně moc společného. Nevím, jestli je to náhoda, ale máme většinou pokaždý stejný nároz a občas se nám podaří říct stejná věta najednou dohromady. Máme stejný sen (Anglie) a doufám, že nám to nikdo a nic nepřekazí. :) Říkám jí SESTRA a miluju ji za to, kolikrát mi pomohla .. ♥

K zamyšlení. Můj názor.

10. srpna 2012 v 20:29 | weruuna
Čaauky.
Hodně lidí říká, jak na vzhledu nezáleží, ale teď se zamyslete.
90% to říká jen aby nevypadaly sobecký, a těch 10% to tak opravdu bere.
Patříte do těch 90%? Tak teš schválně, chodily by ste třeba s postiženym,
co se k vám sice chová hezky, ale např. nemá nohy?
Je to blbí no, litovala bych ho, ale v dnešní době s dnešníma lidma by jste byly k smíchu.
Jasně že je to vaše věc, váš život a jste rádi, že se máte rádi, ale jsou i horší lidi, tak se zkuste zamyslet i nad jinejma věcma, nikdy nevíte jak dopadnete. :)
PS: Dokázala bych to napsat trochu líp, ale já jsem ráda i za toto.:)

Welcome.

10. srpna 2012 v 16:16 | weruuna
Byly časy, když jsem si myslela, že mám všechno.
Byly časy, když jsem si byla jistá, že jsem o všechno přišla.
Možná nejsem ničím výjimečná a nic ani ve skutečnosti nevím, ale vím, že velmi málo lidí dostane od života druhou šanci.
Ale já jsem šanci dostala. A doufám, že už ji nikdy nepokazím...